Fotobudka
fotografia, fotobudka, grafika Poznań

Fotobudka to ostatnimi czasy wspaniała atrakcja na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.
Jest to mobilne, fotograficzne studio, które od razu drukuje Wasze wygłupy uchwycone na fotkach.
Podczas całej zabawy nad opieką i nad Waszą fotobudkową przygodą czuwa nasza profesjonalna obsługa.
To ona podpowie jak się ustawić, pokaże gdzie obiektyw:), wprowadzi w imprezowy nastrój:)
Proponujemy wynajem naszego urządzenia umieszczonego w dmuchanym namiocie podświetlanym LED - jest to tzw. dmuchana fotobudka. Do jej złożenia potrzebujemy ok. 10 m2 - nie jest to mało, ale sami zobaczycie, że będzie prezentowała się fantastycznie...
Jako jedna z nielicznych firm, ze względu na to iż profesjonalnie zajmujemy się fotografią, obsługujemy zdjęcia w technologii Green Screen.
Technika ta, polega na automatycznej podmianie zielonego tła, na którym pozują uczestnicy zabawy, na wcześniej wybraną grafikę, co jeszcze bardziej uatrakcyjni całą zabawę.
Podczas firmowego eventu, dodatkowe koszty związane przykładowo z przygotowaniem ścianki reklamowej sponsorów czy klientów, mogą być zastąpione użyciem właśnie tej technologii, którą my proponujemy w cenie pakietu.

A może chcielibyście wykorzystać Wasz motyw ślubny jako tło do zdjęć w fotobudce lub impreza jest tematyczna np. w hawajskim stylu?
Tu także z pomocą przychodzi Green Screen...
Nasze wydruki są indywidualnie personalizowane - w cenie pakietu oferujemy jeden projekt z wizualizacją wykorzystującą Wasze grafiki lub przesyłamy nasze propozycje po Waszych sugestiach :)
Zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na nurtujące pytania;)